Mitt Castor

Mitt Castor je pseudonym pedagóga MIT, ktorý prevádzkuje webovú satirickú stránku Babbling Beaver.

Stay Tuned

Transgenderove šialenstvo
na ktorom wokeizmus zomrie

Transgender Madness is the Hill Wokeism Will Die On

Dve neúprosné sily poháňajú wokeizmus smerom k nevyhnutnému zúčtovaniu. Prvou je väzbová sila intersekcionality, ktorá tvrdí, že všetky marginalizované identity sa musia spojiť, aby bojovali proti systémovému útlaku. Druhou je energizujúca sila permanentnej revolúcie, ktorá neuznáva žiadne obmedzujúce princípy – hnutie vždy hľadá ďalšiu kultúrnu konvenciu, ktorú by bolo možné spochybniť, čo mu umožní nábor nových členov.

Pretože je ľudská sexualita taká zložitá a jej hranice strážia početné tabu, je zrelým loviskom nových obetí útlaku. Wokeizmu sa zatiaľ nepodarilo plne prijať pedofíliu, incest, nekrofíliu a zoofíliu, ale vsadil svoj život na transgenderizmus. A to bude jeho skaza.

Jedna vec je presadzovať, aby transvestiti a drag queens mohli žiť v mieri. Niekto by možno uprednostnil, keby sa správali s väčšou slušnosťou, ale keďže štandardy verejného správania sa v dobe sociálnych médií tak dramaticky znížili, je to len ďalšia skupina klaunov hľadajúcich pozornosť, ktorú treba pridať do cirkusu.

Ale keď prišli po deti – s nadšenou podporou strašidelných chirurgov a amorálnych farmaceutických spoločností, ktoré spoločne premenili „rodovo potvrdzujúcu chirurgiu“ a „hormonálnu substitučnú terapiu“ na multimiliónový rastový priemysel – prekročili pomyselnú čiaru. Zohavené telá, ktoré zanechajú po sebe, budú ich živými pripomienkami toho, čo bude jedného dňa všeobecne uznávané ako zločiny. Tak, ako je progresívne hnutie zo začiatku dvadsiateho storočia navždy pošpinené prepojením s eugenikou a nútenými sterilizáciami, aj wokeizmus bude jedného dňa musieť niesť kríž transrodového mäsiarstva.

Už teraz je možné vidieť, ako sa väzobná sila intersekcionality začína lámať, keď sa hrôza operácií na zmenu pohlavia mladistvých dostáva z tieňa do očí verejnosti. Prečo by mali zástancovia reparácií stáť bok po boku s mengeliánskymi príšerami, ktoré túžia odrezať prsia a pohlavné orgány narušeným tínedžerom, ktorí zúfalo potrebujú zásah duševného zdravia? Prečo by úplne normálni gejovia a lesbičky mali znášať zneužívanie a zrušenie, ak odmietajú randiť s príslušníkmi opačného pohlavia, ktorí sa s nimi „identifikujú“? Prečo by mali byť ženské športy kolonizované mužskými podvodníkmi, ktorí hľadajú nezaslúženú slávu? Prečo sa ikonické spotrebiteľské značky samy ničia, keď nasledujú fajčiarov aberantných fantázií?

Najviac ohrozená je lekárska profesia, tá istá skupina, ktorá pred storočím nadšene prijala nútené sterilizácie „imbecilov“ a „degenerovaných rás“. Je dosť zlé pozerať sa na to, ako zobudení lídri v zdravotníctve upadajú do nižších prijímacích štandardov a klasifikačných režimov na lekárskych fakultách, aby naplnili svoje kvóty identity. Ale keď budú trvať na nepravdivých tvrdeniach o údajnom vedeckom konsenze o bezpečnosti a účinnosti „rodovo potvrdzujúcej“ starostlivosti, ktorý bude určite časom vyvrátený, budú musieť zaplatiť vysokú cenu.

Hyperpolarizovaný politický boj sa už zapojil. Republikánske štáty sa ponáhľajú s prijatím legislatívy zakazujúcej transrodové operácie a podávanie blokátorov puberty neplnoletým, zatiaľ čo „demokratické“ schvaľujú zákony o „útočisku“ pre transrodové osoby, ktoré uprednostňujú „práva“ maloletých požadovať sebapoškodzovanie pred pokusmi rodičov zasahovať. V určitom okamihu sa v Demokratickej strane objavia rozumnejšie hlasy, ktoré uvidia útes, ku ktorému ich vedie ich radikálna prebudenosť. Čím skôr sa začnú snažiť získať svoju stranu späť, tým väčšiu šancu majú na prežitie politických trosiek, ktoré ich čakajú.

A nakoniec sú tu právnici. Je len otázkou času, kedy zacítia obrovský hrniec peňazí po doktoroch a nemocničných systémoch, ktoré zničili životy týchto zmrzačených detí, ktoré keď vyrastú, začnú ľutovať svoje pomýlené „voľby“, budú trpieť drahými zdravotnými komplikáciami a budú hľadať náhradu. Niekde v odvetví poistenia pre prípad pochybenia musí byť poistný matematik, ktorý bije na poplach v súvislosti s dlhodobými finančnými záväzkami, ktoré ich klientom rýchlo narastú.

Akademická obec bude, samozrejme, posledná, ktorá uzná cenu, ktorú spoločnosť zaplatila, keď výskum ideologického zisku z funkcie vychádzajúci z jej laboratórií kritickej teórie vykúzlil transgender variant vírusu bdelej mysle, ktorý priemyselný komplex DEI rozšíril široko-ďaleko. 

Budúci historici budú mať perné dni, keď toto budú analyzovať. Teraz je čas uchovať obviňujúce dokumenty skôr, ako sa vyplavia z diery v pamäti, keď užitoční idioti, oportunistickí spolupracovníci, karieristickí darebáci a názoroví prelietavci začnú opúšťať potápajúcu sa loď.